Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Czy ULOTKA NADAL MA WARTOŚĆ reklamową?
Czy ULOTKA NADAL MA WARTOŚĆ reklamową?

Czy WARTO DRUKOWAĆ ULOTKI reklamowe?

Okazuje się, że tak. Wielu klientów trafia do sklepu, kupuje produkt lub szuka usługi właśnie dzięki treści zawartej w ulotce reklamowej. Istotne w ulotce nie jest to czy ją wydrukować, tylko jak ona jest zaprojektowana i jak wygląda cały proces produkcyjny.

Grupa GALERIS™ - właściciel marki Druka™ jest firmą, która prowadzi odpowiedzialny biznes, i która chcemy dbać o środowisko naturalne. Dlatego zanim coś wydrukujemy, stawiamy na świetny projekt. Jeżeli uznamy, że projekt spełnia oczekiwania klienta, odbiorcy i nasze, wtedy zlecamy druk.

Ulotka, która trafia do końcowego klienta nie powinna być elementem, który ciąży i ląduję w najkrótszej drodze w śmietniku. Dobrze przemyślana ulotka pozostanie w pamięci klienta, a nawet zechce do jej treści wrócić w najbliższym czasie. Nawet jeżeli ulotką wyląduje na śmietniku, powinna mieć jak najmniejszy wpływ na środowisko naturalne.

Drukując i projektując ulotki warto dostosować projekt, użyte wyrażenia oraz fotografie do ostatecznego odbiorcy. Ulotka może być wydrukowana na zwykłym papierze albo na specjalnych papierach z uszlachetnieniami takimi jak: lakiery wybiórcze, złocenie, srebrzenie czy laminowanie, a nawet docinanie wedle życzenia.

Możesz nie znać się na ulotkach i ich projektowaniu. Dlatego Grupa GALERIS™, która jest właścicielem marki Druka™ chętnie przyjdzie z pomocą. Zapraszamy do współpracy.

Pamiętaj, że Ty znasz się na swojej branży, a my na naszej. Powierz więc projekt i druk ulotki profesjonalistom!

Wyłącznym właścicielem wpisu blogowego jest Grupa GALERIS™. Zakazuje się kopiowania i przedrukowywania artykułów z Druka™ BLOG bez oficjalnej zgody właściciela marki Druka™ - Grupy GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl