Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30
Kalendarze reklamowe. Jakie wybrać? Czy są w ogóle potrzebne?
Kalendarze reklamowe. Jakie wybrać? Czy są w ogóle potrzebne?

Kalendarze reklamowe. Jakie wybrać? Czy są w ogóle potrzebne?

Czas planować czas! To hasło reklamowe jakie ułożyła Grupa GALERIS™ aby promować używanie kalendarzy. Ktoś może pomyśleć, że w dobie smartfonów, komputerów, tabletów, organizerów elektronicznych, poczty e-mail z terminarzem czy nawet smartwatchów, tradycyjny kalendarz nie jest już potrzebny. Otóż sprawa wygląda zupełnie inaczej.

Grupa GALERIS™ regularnie przeprowadza badania rynkowe oraz pyta przypadkowych ludzi o wyrażenie swojego zdania w różnych kwestiach. Jak wypadła ankieta dotycząca kalendarzy? Dość ciekawie!

Wielu z nas, a może i większość korzysta ze smartfonów. Powstało wiele aplikacji, które pomagają organizować czas i robić notatki, które mogą uaktywnić się w wybranym przez nas dniu o konkretnej godzinie. To niezwykle pomocne narzędzia! Jednak czy wiesz, że bardzo wiele osób, które korzystają ze zdobyczy techniki nadal regularnie korzystają z kalendarzy książkowych? Ci sami ludzie, gdy chcą sprawdzić jak wygląda tydzień i myślą jak go zaplanować, często szukają go na ścianie właśnie kalendarza?

Tradycyjne kalendarze książkowe mają się świetnie! Podobnie jest z kalendarzami, które zawieszamy na ścianach. Szczególnie cenione wśród kalendarzy wiszących są tak zwane kalendarze trójdzielne czyli posiadające 3 kalendaria pozwalające sprawdzić jaki miesiąc jest przed i po aktualnym.

Czy zatem warto zamawiać kalendarze z własnym logotypem lub reklamą? Nie sposób uciec od ocen gdy propozycja kupna kalendarza wywodzi się z firmy, która je sprzedaje. To prawda, że zachęcamy Ciebie do skorzystania z oferty Grupy GALERIS™, którą znajdziesz właśnie tutaj - na Druka™. Pamiętaj jednak, że fakty są takie, a nie inne. Kalendarze tradycyjne nadal mają wzięcie!

 

Wyłącznym właścicielem wpisu blogowego jest Grupa GALERIS™. Zakazuje się kopiowania i przedrukowywania artykułów z Druka™ BLOG bez oficjalnej zgody właściciela marki Druka™ - Grupy GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl