Blog kategorie
Blog archiwum
nie pon wto śro czw pią sob
1
2 3 4 5 6 7 8
9 10 11 12 13 14 15
16 17 18 19 20 21 22
23 24 25 26 27 28 29
30 31
Dlaczego WARTO zainwestować w dobrą domenę internetową?
Dlaczego WARTO zainwestować w dobrą domenę internetową?

Czy warto inwestować w dobry adres internetowy?

Oczywiście! Domena internetowa to obecnie bardzo cenne dobro firmowe. Dobry adres internetowy zapewnia prestiż firmie oraz pomaga rozpoznać czym dane przedsiębiorstwo się trudni. Domena internetowa to nie tylko zwykły ciąg znaków. Powinieneś dysponować domeną internetową, która w swojej treści zawiera nazwę Twojej firmy. Ale to nie jedyne domeny, w które warto zainwestować.

Załóżmy, że jesteś producentem chemii budowlanej. Ktoś może nie szukać Ciebie w Internecie po nazwie Twoje firmy. Są osoby, które będą szukać w Internecie Twoją firmę po nazwie własnej branży. Zatem może być sytuacja, że użytkownik, który jest Twoim potencjalnym klientem wpisze w wyszukiwarce frazę "chemia budowlana". Taki system wyszukiwania pokazuje, że warto inwestować w domeny z nazwą branży, w której działasz.

Wiedząc o tym, Grupa GALERIS™ inwestuje w idealne nazwy domen internetowych. Ponieważ w naszym przykładzie wykorzystaliśmy branżę chemii budowlanej, możemy pochwalić się, że dysponujemy na sprzedaż domeną chemiabudowlana.net.

Druka™ jest marką własną Grupy GALERIS™ i tylko Druka™ dysponuje prawem do wynajmu i/lub sprzedaży domen internetowych Grupy GALERIS™

Jeżeli natomiast uznasz, że w naszej bazie nie ma domeny, która Ciebie interesuje, skorzystaj z oferty naszego partnera biznesowego home.pl. Kliknij w link afiliacyjny i znajdź domenę, która najlepiej spełnia Twoje oczekiwania. Przejdź do home.pl.

 

Wyłącznym właścicielem wpisu blogowego jest Grupa GALERIS™. Zakazuje się kopiowania i przedrukowywania artykułów z Druka™ BLOG bez oficjalnej zgody właściciela marki Druka™ - Grupy GALERIS™. Wszystkie prawa zastrzeżone. All rights reserved.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl